pl | en
1
 

Osiedle WOLA LIBRE - ul. Obozowa 20

2015-05-25      "WOLA LIBRE" przy ul. Obozowej 20 w Warszawie. Współpraca obejmuje geodezyjny nadzór budowy nad wszystkimi etapami  prac. Jest to kolejny etap budowy osiedla mieszkaniowego na tym terenie.  W zakresie zlecanych nam prac znajdują się w szczególności prace: ...

więcej »

 

Osiedle NOWY RAKÓW - ul. Instalatorów 7B

2015-05-22      Prowadzimy prace związane z geodezyjną obsługą III etapu osiedla mieszkaniowego "NOWY RAKÓW" przy ul. Instalatorów 7B w Warszawie. Jest to już czwarty etap realizowany przy naszej pomocy na tym osiedlu. Prace wykonujemy dla generalnego wykonawcy robót żelbetowych.   ...

więcej »

 

Centrum Handlowe PROMENADA - ul. Ostrobramska

2015-01-01

     Prowadzimy prace związane z rozbudową Centrum Handlowego PROMENADA przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Konstrukcja żelbetowa jest już ukończona. Trwają prace wykończeniowe.

 

Budynek mieszkalny - ul. Drogomilska 12

2014-06-27

     Prowadzimy sporadyczne już prace geodezyjne na obiekcie przy ul. Drogomilskiej 12 w Warszawie.
Inwestycja jest ukończona, a nasze prace ograniczają się w tej chwili do pomiaru i przedstawienia powierzchni użytkowych oraz inwentaryzacji powykonawczych.

 

Dom pogrzebowy SŁUŻEW - ul. Fosa

2013-12-12

     Prowadzimy prace wykończeniowe związane z geodezyjną obsługą Domu Pogrzebowego "SŁUŻEW" z wraz z garażami podziemnymi przy ul. Fosa w Warszawie.

 
 
Idź do strony: « 1 2 3 »